Så mycket tjänar ni

Det är enkelt att tjäna pengar till laget, klassen eller föreningen. Här ser ni våra olika priser och hur stor förtjänst ni får per paket.

30 kr

Förtjänst på paket som kostar 120 kr

37 kr

Förtjänst på paket som kostar 150 kr

45 kr

Förtjänst på paket som kostar 180 kr

50 kr

Förtjänst på paket som kostar 200 kr

55 kr

Förtjänst på paket som kostar 220 kr

63 kr

Förtjänst på paket som kostar 250 kr

100 kr

Förtjänst på paket som kostar 400 kr

Så enkelt säljer ni många paket

Det är lättare än du tror att sälja 40 paket. Se bara på detta enkla räkneexempel.

Är ni redo att börja sälja?

Hör av dig så hittar vi det bästa försäljningsupplägget för just din klass, ditt lag eller din förening.